Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/31/2020 in all areas

 1. 1 point
  Witam mam na imię Sebastian mam 18 lat. Gram w CS:GO od 4 lat https://steamcommunity.com/id/Rybaczek/ mój steam, w cs'ka trochę godzin się nazbierało. A tak ogólnie to jestem komunikatywną często spędzająca przy kompie czyli dużo godzin na ts i takie tam. Jak serwer arenki się rozkręci to będę się starał o Admina jeśli będzie miejsce. Myślę, że miło będzie nam się współpracowało.
 2. 1 point
  Cześć. Jestem Piotr, Mam 22 Lata i szukam nowej załogi do giercowania, rozmawiania, itp. Mieszkam w Łodzi jak chcecie to bierzcie kapoki i wpadajcie, kto nie ma kapoka leci za burte haha. Jak serwer arenki się rozkręci to będę się starał o Admina jeśli będzie miejsce i fajnie by było z czasem odziedziczyć jakąś fajną rangę na forum. :D Myślę, że miło będzie nam się współpracowało.
 3. 1 point
  😉 witaj na sieci
 4. 1 point
  Eluwina xd 🙂
 5. 1 point
  Siemka Broo. 😄
 6. 1 point
  Nick: Skrillex Imię: Piotr Wiek: W maju kończe 22 latka 😄 Staż na serwerze (W tym miejscu podaj link do gametracker'a): Staż na serwerze mam zerowy gdyż serwer narazie świeci pustkami. 😄 Doświadczenie w adminowaniu: W CSGO niestety zerowe jak napisałem na Chat, ale w CS 1,6 spore. 😄 Znajomość sourcemoda [0/10]: 6/10. Komendy to podstawa więc to jeszcze z poradników ogarniam. 😄 Ile czasu możesz poświęcić na serwerze (dziennie/tygodniowo)?:Na serwerze dziennie mogę spędzać po 2 godzinki czasami może i więcej. 😄 Dlaczego Ty?: Jestem opanowanym człowiekiem znam, szybko się uczę, mam oko do cheater'ów, lubie na serwerach porządek. 😄 Posiadasz mikrofon?: No a jakby inaczej? Bez mikrofonu CSGO można nawet nie odpalać. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/id/Rybiix21/ . Mogę także podać FB Administracji. 😄 SID: STEAM_1:0:174653732 Posiadasz konto Prime?: No pewnie i 4 lata stażu w CSGO. Akceptujesz regulamin admina (link)?:Tak Akceptujesz regulamin serwera (link)?: Tak Zapoznałeś się z taryfikatorem kar (link)?: Tak
×
×
 • Create New...