Jump to content

Luxxy ღ

Bogowie Życia

Everything posted by Luxxy ღ

 1. Zapisy na karaoke trwają! Chcesz pokazać innym swój wokalny talent? Zapisz się już dziś, klikając tutaj

  1. BlantomaN

   BlantomaN

   Pyza to lecimy haha

 2. Ooo czyli jednak skorzystasz z propozycji, witamy na sieci kochana!
 3. Wzór Nick: @ alpha Ranga: Grafik Awans/Degradacja: Degradacja Decyzja: @ Luxxy ღ Powód: Pisanie podania na innym forum, dodatkowo podpisywanie się pod moją prace.
 4. Wzór: Nick: Forma płatności: Ikonka/kolor/efekt/ lub gotowy kod:
 5. Siemaneczko, witamy na sieci
 6. Forma zalana? Hahaha siemaneczko
 7. Witamy na sieci! Zapraszamy do składania podań
 8. Nick: @ BlantomaN Ranga: Moderator Awans/Degradacja: Awans Decyzja: @ Luxanna ღ Powód: Aktywność na forum, pomocna dłoń
 9. @ Mr.NiceGuy#PassioN @ Ponciak użytkownik, który brał udział was pozdrowił
 10. Nick: @ Luxanna ღ Posada: Zastępca Czas nieobecności: 22.04.2020 - 30.042020 Powód: Sprawy prywatne, zdrowotne
 11. Pierwsza myśl po usłyszeniu/zobaczeniu Active-Game.pl ? -Fajne forum -Pierwszy raz widziałem ją pod inną nazwą, miła atmosfera -Co to za sieć, po zobaczeniu wydaję się spoko. - Nowe forum, a się zobaczy co się dzieję. -Forum W jaki sposób trafiłeś/aś na sieć? -Gadalem z Wolfem przez messka i coś gadali o forum to weszlem -Poprzez znajomego. - @ HitBasse nam polecił sieć i tak już wyszło. - Taka dziwna akcja, ale poprzez @ Natalia . - A nwm szukałam sewerka 1vs1 i jakoś tu wbiłam Jeśli byłaby możliwość co zmienił(a)byś na forum? -Nwm -Myślę że wszystko jest jak najbardziej w porządku. -Póki co nic. -Wszystko co ma się zmienić będzie w napisanych propozycjach lub administracja coś wymyśli. -Wszystko co jest od +18 dla mnie to nie ma sensu . Jak oceniasz atmosferę forum? -Przez te dni co jest jest okej miło -Na razie super i mam nadzieję że się nie zmieni -9/10 -Atmosfera forum ? Luźna, przyjazna a na pewno zwarta. -7/10 Jakiego serwera Twoim zdaniem nam brakuje? -Only awp -Brakuje tu na pewno FFA, czy jakiegoś TeamPlay. ( Jestem raczej zwolennikiem classic) - Only Awp to tylko moje zdanie, jestem wychowany na only awp - Bardziej serwerów 4FUN niż takie typowo aim'owe. -Jailbreak Jak oceniasz ekipę forum? Czy wprowadził(a)byś w niej jakieś zmiany? -Jest ok -Prędzej dodał niż usunął. - Dobrze, nie. -Ekipa + Pierwsza styczność to z @ Ponciakoczywiście wszystko dogadane ! Żadnych zmian nie trzeba. -Nie wypowiadam się Który serwer spośród widocznych w tabeli, najbardziej przypadł Ci do gustu? -Arena 1vs1 -Only de_dust2 niestety CS:GO MOD nie jest przez mnie lubianym modem. -To dobrze wiemy -CS:GO MOD oraz arenki 1v1 - Only dd2 Chcesz dodać coś od siebie? - @ MrWolF na prezydenta - Kurcze takie coś ujawnia się po czasie. - Miło tu jest, jestem od nie dawna. Ale zostanę na pewno na dłużej. Pozdrowienia dla: @ Natalia . @Laila<3 @Magda xd @ Luxanna ღ @ HitBasse @ alpha @ MrWolF @ Mr.NiceGuy#PassioN @ Ponciak @ Cortez @ matson2k1 Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy zgodzili się na przeprowadzenie ankiety, mającej charakter opinii. Do następnej ankiety można się zgłosić samodzielnie. Dziękujemy, że jesteście!
 12. Obowiązki Moderatora 1. Głównym zadaniem moderatora jest dbanie o ład i porządek, kulturę wypowiedzi użytkowników oraz schludność, logikę, estetykę w zamieszczanych tematach. Moderator jest również łącznikiem kontaktu między graczem i administracją. 2. Prezentowanie postawy godnej naśladowania. 3. Weryfikowanie nowych tematów / postów ( na podstawie pkt. 1 ). 4. Odznaczanie się umiejętnością „pokojowego rozwiązywania konfliktów”. 5. Zamykanie i otwieranie tematów. 6. Przenoszenie zbędnych tematów do kosza / archiwum. 7. Moderator ma obowiązek usunąć/edytować temat/post/wpis zawierający: - Wypowiedzi będące elementem prowokacji innej osoby, - Wypowiedzi upokarzające/ obrażające innych użytkowników, - Treści pornograficzne, rasistowskie, seksistowskie itp. lub treści obrażającą inną kulturę, religię, - Treści posiadające wulgaryzmy. 8. Karanie użytkowników nie przestrzegających regulaminu forum ( na podstawie taryfikatora warnów) 9. Codzienne odwiedzanie forum oraz systematyczne wykonywanie obowiązków. 10. Używania notatek w celu upomnienia użytkowników. ~Regulamin w każdej chwili może zostać edytowany lub zmieniony.
 13. POZDROWIENIA: @ HitBasse @ Ponciak @ MrWolF @BlantomaN
×
×
 • Create New...