Jump to content

Mateuszek.

Members

Mateuszek. last won the day on April 19

Mateuszek. had the most liked content!

Community Reputation

28 Gut

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. Witam wszystkich z dniem dzisiejszym żegnam się z wami. Jest wiele powodów dlaczego opuszczam tą sieć, ale nie będę się tłumaczył, bo to nie ma sensu Natalia wie o co chodzi i to mi wystarczy. Miło było was poznać do większości z was mam kontakt, także E L O :)
 2. Witaj :) Owszem widziałem cię na dd2 coś tam strzelasz,ale wiadomo ja lepszy
 3. Mateuszek.

  kosa!

  Ech znowu ten .. @ Cortez Muszę znaleźć lepszą ofiarę hahahahah
 4. Mam to samo i nie wiem o co chodzi. @ Banan Na ts'ie rozmawiam normalnie i nic się nie dzieje, gdy wchodzę na 1.6 i staram się użyć mikrofonu to zacina mi się cs albo wyrzuca mnie do pulpitu, a jak wchodzę na ts'sa to rozmawiam normalnie
 5. Mateuszek.

  kosa!

  Tak dla przypomnienia jestem ze Szczecina nie z Krakowa hahahaha Kolejni na mojej liście @ Natalia . Ty jesteś kolejna!
 6. Mateuszek.

  kosa!

  Witam, w tym temacie wstawiamy screeny z NASZYCH!!! serwerów, gdzie zabijamy kogoś z noża! Moja 1 ofiara to @ Cortez dodamy, że Cortez to słaby zawodnik, ale to dopiero początek ;)
 7. Imię : Mateusz Wiek :25 Staż na forum : Wiem, że jestem Świeżakiem, ale chce rozwinąć redakcje na wysoki poziom! ;) Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10] : 7-10 (każdemu zdarzają się błędy) Dlaczego ty? :Chciałbym, aby redakcja ożyła! Wiem, że dziewczyny dobrze sobie radzą i widać ich prace oraz zaangażowanie, ale chciałbym im pomóc. 1. @ Luxanna ღ Jest zastępcą [email protected] to oznacza, że musi pilnować nie tylko redakcji, ale również moderatorów/grafików i wszystkie serwery. Moim zdaniem to wiele pracy i nie do końca ma czas na poświęcenie sie reakcji w 100% co jest zrozumiałe, gdy ma się tyle spraw na głowie. 2. @ Julcia Jest to młoda dziewczyna, która potrzebuje wsparcia w redakcji, a ja takim będę. Byłem redaktorem na innym forum przez około 1.5 roku przeprowadziłem około 6 wywiadów + stworzyłem zabawę, która polegała na mini wywiadzie składających się z 25 pytań (takich mini wywiadów przeprowadziłem, aż 12) + pomogłem mojej przyjaciółce w prowadzeniu kolejnych 12 mini wywiadów :) Nie jestem najlepszy z interpunkcji i wiem, że czasem źle postawie przecinek lub nie dam kropki, ale moje wywiady/zabawy będą oryginalne/śmieszne i na pewno na wysokim poziomie. 1. Minimum 20 postów. Nie chce nabijać postów pod podanie uważam, że to mija sie z celem równie dobrze mogę te postu nabić już jako redaktor. ;) 2. Minimum 7 dni stażu na forum. Mam 3 dni, ale już chcę zacząć działać w redakcji i mam kilka pomysłów na to, aby redakcji się ożywiła. :) 3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie. Spełniam to wymaganie. 4. Wiek +18 Spełniam to wymaganie. 5. Bardzo dobra znajomość ortografii. 8/10 Spełniam to wymaganie. 6. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. Spełniam to wymaganie. 7. Znajomość regulaminów panujących na forum. Spełniam to wymaganie. 8. Poparcie forumowiczów. Nie mam zielonego pojęcia, jak moje podanie będzie odebrane, więc +/- 9. Aktywność na forum. Odkąd dołączyłem na forum staram się być aktywny cały czas. Spełniam to wymaganie. Jak sami widzicie nie spełniam tylko dwóch wymagań jedno to posty które mógłbym nabić w przeciągu 2/3 dni, ale mam zasadę, jak piszę post to on musi mieć sens, a nie na "odpierdol" Drugim nie spełnionym wymaganiem jest minimum 7 dni napisałem to podanie, ponieważ chciałbym już zacząć działać w redakcji, ale oczywiście decyzja należy do was :) Chciałbym, aby każdy kto ma zamiar wypowiedzieć się w moim podaniu podał argumenty!!!!! Nienawidzę, gdy ktoś pisze "Jestem na tak/nie" i koniec. PS. Jak ktoś chce zobaczyć moje pracę zapraszam na pw (nie chce reklamować tamtej sieci ) Pozdro!
 8. Zawsze mnie zastanawiało po co robić sobie zdjęcie w kominiarce 😂😂😂 Siema ;)
×
×
 • Create New...